2058 HF кристали crystal ss16 с 1440 бр всяка опаковка супер технология на рязане за украса на дрехи

2058 HF кристали crystal ss16 с 1440 бр всяка опаковка супер технология на рязане за украса на дрехи

SKU: p528

Състояние : Нов продукт

лв.23.62 лв.27.78

2058 HF кристали crystal ss16 с 1440 бр всяка опаковка супер технология на рязане за украса на дрехи

Марка: JPSTRASS

Материал: Кристал

Употреба: облекло, шапка, обувки и дрехи

Доставка: начин на доставка на продавача

Време за доставка: 20-90 дни

Предимство : много пенливи

лепилото е много издръжлив

използва се в Minddle East countires и така нататък

1 бруто =144 бр.

Забележка: незначителни отклонения от цветовите нюанси са неизбежни

JPSTRASS Кристал color chart :

Прилагането на страза

Етикети: кристали ss16, Crystal ss16, планински кристал, Кристал, Евтини кристали ss16, Високо качество Crystal ss16, Китай планински кристал, Кристал доставчици.

  • Размер: SS16
  • Форма: Кръг
  • клас качество: ВРЪХ А
  • Вид На Кристали: Мотив Кристали
  • Име: JPSTRASS
  • срок на доставка: 20-90 дни
  • Номер На Модела: SS16
  • Основен пазар : Страните от Европа и Северна Америка
  • Вид На Продукта: Кристали
  • Материал: Crystal
  • търговска марка: JPSTRASS
  • Техника: Гореща Определяне На
  • Воспользуйся: Чанти, Дрехи,Нийл-Арт,Обувки
  • Стил: Flatback
  • Доставка: начин на доставка на продавача
  • капацитет на рязане плоча: 14
  • брой опаковки : 1440
  • Цвят: Crystal

152 В наличност

Свързани продукти

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 Compatible 10GBASE-SR SFP+ радиоприемник (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) подробности за продукта NETGEAR Истински AXM761 Име на доставчика LODFIBER Form Type SFP+ Max Data Rate 10.3125 Gbps дължина на вълната 850nm Max Кабел Distance* 300м над OM3 MMF Interface LC дуплекс Оптична Components VCSEL

лв.27.31

ORKINA луксозни дамски ръчен часовник от неръждаема стомана водоустойчив дамски часовник Япония движение дамски Кварцов часовник Damen Uhr

ORKINA луксозни дамски ръчен часовник от неръждаема стомана водоустойчив дамски часовник Япония движение дамски Кварцов часовник Damen Uhr

Характеристики: * корпус от неръждаема стомана 316L с австрийски кристали * текстурирана циферблат мида с кристални часови маркери · каишка от неръждаема стомана със закопчалка-раскладушкой * Япония е направила кварцевое
лв.139.20

лв.105.79

Платното картините на печатни 5 парчета на

Платното картините на печатни 5 парчета на "Джурасик Парк" динозаври стенно изкуство платно картина за хола спални домашен интериор CU-1393C

Тази картина са отпечатани, а не раскрашена на ръка !!! Имаме 2 варианта за тази картина - с рамка или без рамка . Моля, изберете една от опциите, когато купувате. С помощта на рамка на средства картината е опъната върху
лв.14.96

лв.11.21

ISO анатомическая модел на мускулите на ръцете с магистральными плавателни съдове и нерви, модел горния крайник

ISO анатомическая модел на мускулите на ръцете с магистральными плавателни съдове и нерви, модел горния крайник

Анатомическая модел на мускулите на ръцете с магистральными плавателни съдове и нерви, модел на горния крайник 1. Модел показва мрежа от кръвоносни съдове и нерви в дясната си ръка, къса и дълга разгибательную мускул подобна

лв.335.76

приятелство колие Немо вдъхновени колие аз ще ти се обадя заблатените Медуза Чар сребърен тон гривна ключодържател ключодържател

приятелство колие Немо вдъхновени колие аз ще ти се обадя заблатените Медуза Чар сребърен тон гривна ключодържател ключодържател

дължина на веригата: 50 см размер шарма: около 20 мм ДОСТАВКА Внимание, Моля! ние сме международен продавача с континенталната част на Китай. МОЛЯ, БЪДЕТЕ ТЪРПЕЛИВИ! Предлагаме на стандартната международна авиапочту.Това
лв.6.25

лв.5.32

49ft удължителен кабел за антена SMA plug до N Штекерному конектора на кабела запресоване на джъмперите RG58 15M

49ft удължителен кабел за антена SMA plug до N Штекерному конектора на кабела запресоване на джъмперите RG58 15M

49 метра-SMA Male to N Male скок косичка удължител за кабел RG 58 коаксиален 15 м Описание: ултра Малопотертый удлинительный кабел за антена RG-58u MILSPEC 96% от проверените чист Мед коаксиален кабел с ниски загуби за радиочестотна съединения
лв.24.69

лв.23.45