1бр М 20 * 1.5 водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за кабел 6-12 мм бял цвят гореща продажба IP68 фабрика продава на Едро

1бр М 20 * 1.5 водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за кабел 6-12 мм бял цвят гореща продажба IP68 фабрика продава на Едро

SKU: p1480

Състояние : Нов продукт

лв.0.10

1бр М 20 * 1.5 водоустойчив найлон пластмасов кабелен вход конектор за кабел 6-12 мм бял цвят гореща продажба IP68 фабрика продава на Едро

Темата, по която ние обикновено използваме, съдържа само кабелен вход, както е показано на фигурата.И ние можем да кандидатствате

един о-пръстен или една гума уплътнение за всеки елемент.Ако имате нужда от един от тях, моля, оставете съобщение.

Да се разреши на изпращане на кабелна elips,без запечатване на пръстените и гумени уплътнения.

PG резба и найлон водоустойчив конектор ценова листа

ПГ

Диаметър на

Дупка

Пакет

Цена

СПЕКУЛАЦИИТЕ

D (mm)±0,1

Кабел мм

Бр./опаковане.

1pc/US$

Бял цвят

Черен цвят

ПГ-7

12.4

3-6.5

100шт

US$0.03

ПГ-9

15.2

4-8

100шт

US$0.04

ПГ-11

18.2

5-11

100шт

0,05 долара

PG-13.5

20

6-12

100шт

US$0.06

ПГ-16

22.2

10-14

100шт

US$0.07

ПГ-19

23.9

12-15

100шт

US$0.08

PG-21

28.2

13-18

100шт

0,11 долар на САЩ

ПГ-25

29.9

16-20

100шт

0,13 долар на САЩ

PG-29

36.5

18-25

50шт

0,2 долара

ПГ-36

46.7

22-32

20pcs

US$0.33

ПГ-42

53.6

32-38

20pcs

US$0.39

ПГ-48

58.5

37-44

20pcs

US$0.44

ПГ-63

70.6

42-50

10шт

US$0.87

М резба и найлон водоустойчив конектор ценова листа

М

Диаметър на

Дупка

Пакет

Цена

СПЕКУЛАЦИИТЕ

D (mm)±0,1

Кабел мм

Бр./опаковане.

1pc/US$

Бял цвят

Черен цвят

М12*1.5

11.8

3-6.5

100шт

US$0.03

М16*1.5

15.9

4-8

100шт

US$0.04

M18*1.5

17.6

5-11

100шт

0,05 долара

М 20*1.5

19.7

6-12

100шт

US$0.06

M22*1.5

21.6

10-14

100шт

US$0.07

М 24*1.5

23.7

12-15

100шт

US$0.08

M25*1.5

24.7

13-18

100шт

0,11 долар на САЩ

M27*1.5

26.8

13-18

100шт

0,11 долар на САЩ

M30*1.5

29.7

16-20

100шт

0,13 долар на САЩ

M32*1.5

31.8

16-20

100шт

0,13 долар на САЩ

М36*1.5

36

28-25

50шт

0,2 долара

М40*1.5

40

22-32

20pcs

US$0.33

M50*1,5

50

32-38

20pcs

US$0.39

M63*1.5

63

37-44

20pcs

US$0.44

Етикети: кабелен вход, пластмасов кабелен вход, водоустойчив конектор кабелни приемник, Евтин кабелен вход, Висококачествен пластмасов кабелен вход, Китай водоустойчив кабелен вход конектор доставчици.

  • Тип: М20
  • Номер На Модела: М 20*1.5
  • Размер: 19.7
  • Материал: Найлон
  • Ниво На Защита: IP68
  • Цвят: Бял

75 В наличност

Свързани продукти

Произведено по поръчка на плъзгащи вода на плувка локва Надуваема, приплъзване на парка вода PVC 0.9 mm

Произведено по поръчка на плъзгащи вода на плувка локва Надуваема, приплъзване на парка вода PVC 0.9 mm

Произведено по поръчка на плъзгащи вода на плувка локва Надуваема, приплъзване на парка вода PVC 0.9 mm Използването на увеселителен парк, собствен ползи, отдаване под наем, продажба, морето размер на L5. 5*W3. 6*H3. 6m или подгонянный

лв.2 088.45

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 Compatible 10GBASE-SR SFP+ радиоприемник (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) подробности за продукта NETGEAR Истински AXM761 Име на доставчика LODFIBER Form Type SFP+ Max Data Rate 10.3125 Gbps дължина на вълната 850nm Max Кабел Distance* 300м над OM3 MMF Interface LC дуплекс Оптична Components VCSEL

лв.27.31

100шт смесен цвят акрилна цвете шиене на копчета за детски дрехи scrapbooking декоративни Ботоны занаят САМ аксесоари

100шт смесен цвят акрилна цвете шиене на копчета за детски дрехи scrapbooking декоративни Ботоны занаят САМ аксесоари

Материал: Акрил Размер: Приблизително: 15 мм конвертиране на : 1 инч = 25,4 мм или 1 мм = 0,0393 инча Цвят: Снимка Количество: Вие ще получите 100шт този продукт, продажната цена, Част№. H0147
лв.7.05

лв.3.60

Hermosa Jewelry Advanced Fashion Peridot 925 сребро мотаются дамски обеци HM232

Hermosa Jewelry Advanced Fashion Peridot 925 сребро мотаются дамски обеци HM232

Hermosa Jewelry Advanced Fashion Peridot 925 сребро мотаются дамски обеци HM232
лв.32.11

лв.27.29