За китайския таблет Texet TM-9757 3G TM-9767 3G digitizer PB97A8592-R2 високо качество на 9,7-инчови сензорни екрани Безплатна доставка

За китайския таблет Texet TM-9757 3G TM-9767 3G digitizer PB97A8592-R2 високо качество на 9,7-инчови сензорни екрани Безплатна доставка

SKU: p1341

Състояние : Нов продукт

лв.37.99 лв.41.75

За китайския таблет Texet TM-9757 3G TM-9767 3G digitizer PB97A8592-R2 високо качество на 9.7-инчов сензорен екран Безплатна доставка

Характеристики:

100% Най-Високо Качество.

1. Подмяна На Дигитайзер Докосване На Екрана В Събирането На Информация.

2. всеки екран е тестван преди да изпратите и работи на 100%.

Ако се сблъскате с някакви проблеми ,моля, свържете се с нас в най-скоро време.

3. инструкция не е включен в комплекта,моля, уверете се, че знаете как да се инсталира преди това.

4.Преди превозва ,е изпитан (опитайте един по един).

5. Нашата компания не носи отговорност за всякакви щети, причинени от инсталирането на този аксесоар.

Етикети: сензорен екран, сензорен дигитайзер, устройство за дигитализиране на допир екран, Евтини докосване на екрана, Висококачествен сензорен дигитайзер, Китай сензорен екран дигитайзер доставчици.

  • Съвместим Марка: PB97A8592-R2
  • търговска марка: Wisecoco
  • Качество:
  • Кодиране:
  • Инч:
  • Разделителна Способност На Дисплея: 1280x720
  • Номер На Модела: За Texet TM-9757 3G
  • Вид На Допир Екран: Капацитивен Екран
  • Екран: > 3"

90 В наличност

Свързани продукти

Пътнически парапет седалка ръчно парапет на релсите бар идеален '09 -' 13 за Harley Touring модел на Harley Road Glide Ultra FLTRU / Custom FLTRX

Пътнически парапет седалка ръчно парапет на релсите бар идеален '09 -' 13 за Harley Touring модел на Harley Road Glide Ultra FLTRU / Custom FLTRX

Подходящ за'09-' 13 туристически модели пътнически парапет седалка ръчно парапет бар за Harley Road King FLHR Electra Glide Classic FLHTC Подходящ за туристически модели'09-' 13. Не е подходящ трайк или модел, оборудвани Харли • 2013-Road Крал FLHR-Роуд
лв.169.49

лв.157.63

Aelicy 2017 Top Fashion 3D Сладка Котка Face Printing светкавица портмонета за монети памучен плат карикатура сладки портмонета за монети малка чанта за съхранение

Aelicy 2017 Top Fashion 3D Сладка Котка Face Printing светкавица портмонета за монети памучен плат карикатура сладки портмонета за монети малка чанта за съхранение

Aelicy 2017 Top Fashion 3D Сладка Котка Face Printing светкавица портмонета за монети памучен плат карикатура сладки портмонета за монети малка чанта за съхранение Спецификата на стоката: Материя l: Полиестер / Памук Пол: Жени,
лв.10.44

лв.5.33

Обеци Шипове На Гърба Четири Цвята Пеперуда Корк Свитъци Ушния Стълб Ядки Изводи Модни Аксесоари За Партита

Обеци Шипове На Гърба Четири Цвята Пеперуда Корк Свитъци Ушния Стълб Ядки Изводи Модни Аксесоари За Партита

Firstyle Fashion Accessories Co., Ltd. Търговско Споразумение: * Правилната цена до правилния продукт! Моля, не сравнявайте с бижута в магазините! * Зад ъгъла и светлината реален обект може да се различават малко от изображението,ако

лв.6.54

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 съвместим 10GBASE-SR SFP+ 850nm 300m DOM радиоприемник

NETGEAR AXM761 Compatible 10GBASE-SR SFP+ радиоприемник (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM) подробности за продукта NETGEAR Истински AXM761 Име на доставчика LODFIBER Form Type SFP+ Max Data Rate 10.3125 Gbps дължина на вълната 850nm Max Кабел Distance* 300м над OM3 MMF Interface LC дуплекс Оптична Components VCSEL

лв.27.31

Горещо-4шт Лента вълна жабо, жабо, дантели эмбоссер торта от фондан за декорация пудра Лента вълна жабо, жабо, дантели эмбоссер торта F

Горещо-4шт Лента вълна жабо, жабо, дантели эмбоссер торта от фондан за декорация пудра Лента вълна жабо, жабо, дантели эмбоссер торта F

Чисто нов и високо качество Изработен е от ABS пластмаса Не може да се поставя изделието на фурна и близо до огъня. Тегло: 50 грама Система могат да се променят, ако те са излезли по време на раждането. Тези

лв.2.39